Reserveer je plekje op de Sinksenrommelmarkt

Op zondag 8 en maandag 9 juni kan je terug afzakken naar de Sinksenrommelmarkt in de Kortrijkse binnenstad om er de beste koopjes op de kop te tikken. Een plaatsje reserveren kan online vanaf maandag 5 mei.

Bij een nieuwe editie van Sinksen hoort ook een nieuwe editie van de rommelmarkt. Hij slingert van Veemarkt tot Grote Markt, van winkelwandelgebied en Schouwburgplein tot Doorniksestraat richting Overleie, langs Diksmuidekaai en IJzerkaai naar het Sint-Amandsplein. En dit jaar zijn er zelfs extra plaatsen op de Dam. Zo verbindt het rommelmarkt traject alle evenementenlocaties met elkaar, via 32 straten. De wandelroute meet maar liefst 7.200 meter en er zijn ruim 1.400 standen beschikbaar voor de deelnemers.

Sinksen staat dit jaar volledig in teken van 'Ontdekken', in de breedste zin van het woord. Dit jaar zal je opnieuw heel wat verborgen schatten kunnen ontdekken op de langste rommelmarkt van het land. De rommelmarkt loopt van de Veemarkt tot Overleie en verbindt zo alle feestlocaties met elkaar. Wouter Allijns, schepen van Evenementen

Inschrijven

Wie een plaatsje wil bemachtigen op de rommelmarkt, kan vanaf maandag 5 mei om 19 uur inschrijven via de website www.sinksen.be. De plaatsen kosten €20 per 5 meter, een deelnemer kan maximum 5 plaatsen boeken.

 

Op de rommelmarkt is het enkel toegestaan om tweedehands spullen te verkopen. Nieuwe producten, voeding en/of drank mogen niet te koop worden aangeboden.

Bevoegd

Gerelateerde onderwerpen

Ontvang het laatste Kortrijk nieuws via RSS.

Of abonneer handmatig met de Atom URL